Jaime Vendera ponownie w Polsce!
poniedziałek, 03 października 2016 16:22
Masterclass w Krakowie Jaime Vendera ponownie w Polsce!

Jaime Vendera - trener wokalny współpracujący z gwiazdami takimi jak Dream Theater, Starset, Hinder, Great White czy Zappa Plays Zappa. Znany jest na całym świecie ze swojego bijacego rekordy głosu zamieniającego szkło w drzazgi (co udowodnił m. in. w programie MythBusters), a także wydania mnóstwa książek dotyczących treningu wokalnego, włączając w to Raise Your Voice, SingFit, The Ultimate Breathing Workout oraz produkty do treningu wokalnego takie jak aplikacja Tuned XD, videoserie treningowe Beyond the Voice, a także audioserie treningowe Extreme Scream. Pojawił sie w ponad 60 programach telewizyjnych na całym świecie oraz poprowadził warsztaty wokalne w Stanach Zjednoczonych, Europie, Środkowym Wschodzie i Australii.

Jaime powraca do Krakowa aby poprowadzić warsztaty Vocal Strength & Fitness, gdzie nauczysz się jego trzypunktowej techniki wokalnej, a także szybkich sposobów na uśmierzenie stresu wokalnego pojawiającego sie w trakcie cwiczeń. Jaime będzie nauczał także nowych sposobów wykorzystania swoich ćwiczeń Isolation w celu wzmocnienia głosu oraz w formie terapeutycznej, a także metody fizycznego treningu całego ciała, który pomaga rozgrzewać się lepiej niż kiedykolwiek, a ponadto zbudować wytrzymałość i mięśnie całego ciała. Poza tym Jaime będzie omawiał sposoby rozwijania brzmienia w gatunkach rock, pop, opanowania techniki grit, a nawet wprowadzi uczestników warsztatów w arkana swojego osobistego "10 000 Challenge" (Wyzwanie 10 000), które wykorzystuje w przygotowaniach wokalnych przed każdym show telewizyjnym, w którym ma rozbic szkło swoim głosem. Jamie zajmie się także tematyka rytmu wokalnego oraz opanowywaniem harmonii.

Tym razem pojawi się w asyście dr Ilter'a Denizoglu - znakomitego foniatry, który poprowadzi warsztaty Rehabilitacji Głosu a także wykład "Sekrety Głosu Śpiewaczego" wraz z Atillą Ozbilen - przestawicielem firmy doctor VOX. Przedstawi także swoje opatentowane urządzenia (niesamowicie skuteczne !) do rehabilitacji głosu "doctor VOX" i "pocket VOX"

********************************************************************
Warsztaty odbędą się w dniach 7-9 października przy ul. Basztowej 8 (budynek szkoły muzycznej).
********************************************************************
Więcej…
 
Improwizacje w piosenkach - warsztaty wokalne
środa, 01 czerwca 2016 11:32
warsztaty wokalne z Jnr Robinson Natural Voice Perfection Institute zaprasza na niezwykłe warszataty - improwizacja w piosence. Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!!!

12 CZERWCA - NIEDZIELA

10:00-12:00 Improwizacja w piosenkach
Jnr Robinson opowie co jest z jego punktu widzenia najważniejsze w zawodzie wokalisty. Poruszy zagadnienia performingu, stylów muzycznych – soul, R&B, Gospel, ekspresji. Jnr Robinson jest mistrzem improwizacji i kreatywnego podejścia. Improwizacja z akompaniamentem pianina. Na tych zajęciach wszystkich uczestników połączy wspólna zabawa dźwiękiem.
Więcej…
 
Warsztaty wokalne Vocal Expression Masterclass
wtorek, 23 lutego 2016 14:22
Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej i Natural Voice Perfection zapraszają na niezwykłe wydarzenie Vocal Expression Masterclass. Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!!!


6 MARCA - NIEDZIELA

9:00-12:00 Vocal Expression Masterclass – warsztaty składają się z dwóch części:

  • część wykładowa - Jnr Robinson opowie co jest z jego punktu widzenia najważniejsze w zawodzie wokalisty. Poruszy zagadnienia performingu, stylów muzycznych – soul, R&B, Gospel, ekspresji
  • część praktyczna Vocal Improvization. Jnr Robinson jest mistrzem improwizacji i kreatywnego podejścia. Improwizacja z akompaniamentem pianina. Na tych zajęciach wszystkich uczestników połączy wspólna zabawa dźwiękiem.
Więcej…
 
Kevin Mahogany ponownie w Krakowie!
czwartek, 31 grudnia 2015 11:12
Kevin Mahogany - warsztaty i koncert w Krakowie Sonia Lachowolska, Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej, Natural Voice Perfection zapraszają na warsztaty wokalne z Kevinem Mahogany - wybitnym muzykiem, jednym z najlepszych głosów w historii muzyki, a przy tym doświadczonym nauczycielem, który podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami organizowanych przez nas warsztatów.

To już trzecia wizyta Kevina Mahogany w naszym Instytucie. Jesteśmy tym faktem ogromnie podekscytowani, ponieważ wiemy, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się warsztaty u Mistrza.

Dlatego wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach - czy to grupowych masterclass, czy w indywidualnych - gorąco zachęcamy do szybkich decyzji i szybkich rezerwacji miejsc, ponieważ zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne.


Zajęcia indywidualne obejmują konsultacje u dwóch pedagogów wspólnie: Kevina Mahogany i Sonii Lachowolskiej!

UWAGA ! Oprócz zajęć masterclass będzie można również do końca stycznia korzystać z prywatnych lekcji z Kevinem Mahogany.

16 STYCZNIA - SOBOTA
9:00 - 14:00 zajęcia indywidualne
15:30 - 19:30 zajęcia indywidualne

17 STYCZNIA - NIEDZIELA
9:00 -10:00 zajęcia indywidualne
10:00 - 12:00 Masterclass
12:00 - 14:00 zajęcia indywidualne
15:30 - 19:30 zajęcia indywidualne

Tematem zajęć masterclass będzie szeroko pojęty performing, czyli wszystko to, co potrzebne jest artyście na scenie, m.in.: • aparycja • wejście na scenę • ukłon • interpretacja tekstu i muzyki • frazowanie • puls • współpraca z muzykami • praca z mikrofonem


CENNIK
Koszt udziału w masterclass: 100 zł oraz udział czynny: 150 zł
Koszt prywatnych zajęć: 200 zł za 30 minut (400 zł 60 minut itd.)

Rezerwacji miejsc:
- na zajęcia indywidualne można dokonać do 8 stycznia
- na Masterclass do 12 stycznia

Warsztaty odbędą się w Krakowie przy ulicy Basztowej 8.

Rezerwacja miejsc: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji o warsztatach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 606 267 634 oraz mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w wykupionych zajęciach jest możliwość odstąpienia swojego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.

Liczba miejsc ograniczona !

Zapraszamy!

Kevin Mahogany - warsztaty wokalne w Krakowie 16 stycznia 2016
 
Vocal Expression Masterclass - prow. Jnr Robinson
czwartek, 05 listopada 2015 12:53
Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej i Natural Voice Perfection zapraszają na niezwykłe wydarzenie Vocal Expression Masterclass.

Vocal Expression Masterclass - prow. Jnr Robinson


Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak: Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!


21 LISTOPADA - SOBOTA

9:00-12:00 Vocal Expression Masterclass – warsztaty składają się z dwóch części:

- część wykładowa - Jnr Robinson opowie co jest z jego punktu widzenia najważniejsze w zawodzie wokalisty. Poruszy zagadnienia performingu, stylów muzycznych – soul, R&B, Gospel, ekspresji

- część praktyczna Vocal Improvization. Jnr Robinson jest mistrzem improwizacji i kreatywnego podejścia. Improwizacja z akompaniamentem pianina. Na tych zajęciach wszystkich uczestników połączy wspólna zabawa dźwiękiem.


CENNIK

Vocal Expression Masterclass (3 h): 200 zł

Warsztaty odbędą się w Krakowie przy ulicy Basztowej 8.

Zapisy i informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 509 614 528

Liczba miejsc ograniczona!
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>© Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej 2013-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona wykorzystuje piliki cookies - więcej o ciasteczkach