Kevin Mahogany ponownie w Krakowie!
czwartek, 31 grudnia 2015 11:12
Kevin Mahogany - warsztaty i koncert w Krakowie Sonia Lachowolska, Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej, Natural Voice Perfection zapraszają na warsztaty wokalne z Kevinem Mahogany - wybitnym muzykiem, jednym z najlepszych głosów w historii muzyki, a przy tym doświadczonym nauczycielem, który podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami organizowanych przez nas warsztatów.

To już trzecia wizyta Kevina Mahogany w naszym Instytucie. Jesteśmy tym faktem ogromnie podekscytowani, ponieważ wiemy, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się warsztaty u Mistrza.

Dlatego wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach - czy to grupowych masterclass, czy w indywidualnych - gorąco zachęcamy do szybkich decyzji i szybkich rezerwacji miejsc, ponieważ zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne.


Zajęcia indywidualne obejmują konsultacje u dwóch pedagogów wspólnie: Kevina Mahogany i Sonii Lachowolskiej!

UWAGA ! Oprócz zajęć masterclass będzie można również do końca stycznia korzystać z prywatnych lekcji z Kevinem Mahogany.

16 STYCZNIA - SOBOTA
9:00 - 14:00 zajęcia indywidualne
15:30 - 19:30 zajęcia indywidualne

17 STYCZNIA - NIEDZIELA
9:00 -10:00 zajęcia indywidualne
10:00 - 12:00 Masterclass
12:00 - 14:00 zajęcia indywidualne
15:30 - 19:30 zajęcia indywidualne

Tematem zajęć masterclass będzie szeroko pojęty performing, czyli wszystko to, co potrzebne jest artyście na scenie, m.in.: • aparycja • wejście na scenę • ukłon • interpretacja tekstu i muzyki • frazowanie • puls • współpraca z muzykami • praca z mikrofonem


CENNIK
Koszt udziału w masterclass: 100 zł oraz udział czynny: 150 zł
Koszt prywatnych zajęć: 200 zł za 30 minut (400 zł 60 minut itd.)

Rezerwacji miejsc:
- na zajęcia indywidualne można dokonać do 8 stycznia
- na Masterclass do 12 stycznia

Warsztaty odbędą się w Krakowie przy ulicy Basztowej 8.

Rezerwacja miejsc: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji o warsztatach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 606 267 634 oraz mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w wykupionych zajęciach jest możliwość odstąpienia swojego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.

Liczba miejsc ograniczona !

Zapraszamy!

Kevin Mahogany - warsztaty wokalne w Krakowie 16 stycznia 2016
 


© Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej 2013-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona wykorzystuje piliki cookies - więcej o ciasteczkach