Improwizacje w piosenkach - warsztaty wokalne
środa, 01 czerwca 2016 11:32
warsztaty wokalne z Jnr Robinson Natural Voice Perfection Institute zaprasza na niezwykłe warszataty - improwizacja w piosence. Warsztaty poprowadzi Jnr Robinson – światowej sławy, wybitny brytyjski wokalista o niespotykanym talencie i możliwościach głosowych. Nagradzany prestiżowymi odznaczeniami m.in. „Best male vocalist of the year” w kategorii gospel. Pojawiał się w telewizyjnych i radiowych show jak również w musicalach obok uznanych artystów takich jak : Chaka Khan, Deniece Williams czy Mica Paris. Jest wokalistą, trenerem wokalnym i dyrygentem chórów gospel współpracującym z setkami artystów na świecie!!!

12 CZERWCA - NIEDZIELA

10:00-12:00 Improwizacja w piosenkach
Jnr Robinson opowie co jest z jego punktu widzenia najważniejsze w zawodzie wokalisty. Poruszy zagadnienia performingu, stylów muzycznych – soul, R&B, Gospel, ekspresji. Jnr Robinson jest mistrzem improwizacji i kreatywnego podejścia. Improwizacja z akompaniamentem pianina. Na tych zajęciach wszystkich uczestników połączy wspólna zabawa dźwiękiem.


CENNIK

Vocal Expression Masterclass (2 h): 130 zł

Warsztaty odbędą się w Krakowie przy ulicy Basztowej 8.

Zapisy i informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 509 614 528
Liczba miejsc ograniczona!

*W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w wykupionych zajęciach jest możliwość odstąpienia swojego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie.
*Rezygnacja z uczestnictwa w Warsztatach jest możliwa najpóźniej 5 dni przed datą ich rozpoczęcia. Wyłącznie w takim wypadku Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej wpłaconej przez uczestnika opłaty.
 


© Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej 2013-2017 - Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona wykorzystuje piliki cookies - więcej o ciasteczkach